Будинок творчості дітей та юнацтва м.Покров Дніпропетровської області

 



Методична робота

СКЛАД

методичних об'єднань КПНЗ «БТДЮ»

 

Методичне  об'єднання

 громадянського виховання

 

Літературний гуртокм"Жайворонок"                               Л.О.Коваленко

Асоціація юних лідерів                                                         Н.О.Коняхіна

«Юні краєзнавці»                                                                  Є.А.Міхно                                                   

 

 

Методичне  об'єднання

гуртків художньо-естетичного спрямування

 

Школа акторської майстерності «Шарм»                          Н.Є.Тарасенко                 

Театральний гурток "Таллєсс"                                             О.В.Бомешко

Студія естрадного вокалу «Ексклюзив»                           М.К.Гудков

В І А                                                                                           М.К.Гудков

Гурток вокального співу «Каприз»                                    О.В.Гавриш

Хореографічний гурток  «Мальви»                                    А.Л.Донова

Фольклорно-етнографічний "Яскраві барви"                  Н.П.Швець

 

                        

Методичне  об'єднання

гуртків вжитково-прикладного спрямування

та технічної творчості

Гурток ОТМ «Палітра»                                                         В.В.Адаменко

Гурток ОТМ «Кольорове розмаїття»                                Л.І.Грищенко

Гурток «Майстриня»                                                            І.М.Бовкун

Гурток «Колібрі»                                                                   Є.В.Ключнікова

Гурток «Паперовий дивограй»                                          І.М.Саганець

Гурток «Фантазія»                                                                Н.О.Коняхіна

Гурток комп'ютерної графіки «СПРАЙТ»                        М.М.Савченко

Авіамодельний гурток                                                         О.В.Коротаєв

Гурток ПТМ                                                                             В.М.Котій

Гурток ПТМ «Умілі руки»                                                    Г.М.Неклес

 Гурток з дизайну «Креатив GRUP»                                  О.І.Бондар

Колективна радіостанція                                                    М.Г.Голуб

Автомодельний гурток                                                        В.В.Томілов