Будинок творчості дітей та юнацтва м.Покров Дніпропетровської області

 



Виховна робота

План заходів

 

Художньо-естетичний напрямок

1.

День відкритих дверей «Завітайте, любі друзі, в наш чудовий світ»

вересень

2.

День міста. Фестиваль народної творчості «Звідси воля розлилася на всю Україну»

жовтень

3.

Конкурсно-розважальна програма «Міс Аліса»

листопад

 

Конкурсно-розважальна програма для старшокласників

 

4.

День інваліда. Програма « У колі друзів»

грудень

5.

Новорічні вистави

грудень

6.

Молодіжний військово-патріотичний фестиваль «Світло вічного вогню»

лютий

7.

Концертна програма до 8 березня

березень

8.

Фестиваль дитячих театрів закладів освіти «Театральна мозаїка»

березень

9.

Регіональний огляд-конкурс дитячої творчості «Моє Придніпров’я»

квітень

10.

Концертна програма «Для Вас, ветерани»

травень

11.

Фестиваль пісні про матір до Дня матері

травень

12.

Міський випускний бал «Вітрила майбутнього»

травень

13.

Зустріч з дітьми-інвалідами «Вітрила надій»

червень

14.

Концертно-розважальна програма «Хай щастям повниться дитинство»

червень

Вжитково-прикладний та технічний напрямок

1.

Міський тур Всеукраїнського конкурсу малюнків «Моє рідне місто»

вересень

2.

Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

вересень

3.

Міський та обласний конкурс « На кращого юного майстра народних ремесел»

жовтень

4.

ІІІ тур обласних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях

жовтень

5.

Обласний конкурс дитячого малюнку «Різдвяні свята»

грудень

6.

ІV тур обласних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях

грудень

7.

Обласний конкурс комп’ютерної графіки і анімації

січень

8.

Обласний заочний творчий конкурс «Собори наших душ»

лютий

 

Обласний конкурс на кращу методичну розробку з технічної та прикладної творчості

лютий

9.

Обласна експрес-виставка в рамках Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край»

березень

10.

Обласна фольклорно-етнографічна експедиція «Звичаї, обряди та традиції мого краю»

березень

11.

Обласний конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни»

березень

12.

Регіональна  виставка  науково-технічної та прикладної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!»

березень

13.

Обласний конкурс учнівської молоді «Мікроша»

березень

14.

Обласні змагання з літаючих зміїв «Мирне небо»

березень

15.

Обласний конкурс учнівської молоді «Комп’ютерна перлинка»

березень

16.

Регіональні змагання молодших школярів з ПТМ

березень

17.

Мистецьке свято «Вірую – воскресне Україна, як Христос воістину воскрес»

квітень

18.

 Міжнародні та всеукраїнські змагання з радіозв’язку на коротких хвилях

за планом

Громадянське виховання та науково-дослідницький напрямок

1.

Заходи до Дня незалежності

серпень

 

Заходи до Дня партизанської слави

вересень

2.

Заходи до Дня миру

вересень

3.

Фестиваль туристичної пісні та туристичні змагання

вересень

4.

Єдиний урок патріотизму «Моя Батьківщина – незалежна Україна»

вересень

5.

Установча сесія учнів-слухачів ДВ МАНУМ

за планом

6.

Обласний заочний бліц-конкурс юних фотоаматорів «Щаслива мить»

вересень

7.

 Обласний етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

вересень

8.

Заходи до річниці Голодомору

 

9.

Обласний конкурс «Видатний патріот Придніпров’я»

грудень

10.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж , брати мої»

грудень

11.

Консультативна сесія слухачів ДВ МАНУМ

січень

12.

Конкурс – захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів ДВ МАНУМ

лютий

Еколого-натуралістичний напрямок

1.

Заходи до Дня юного натураліста

вересень

2.

Обласний огляд-конкурс по благоустрою закладів освіти  «Школа – мій рідний дім»

вересень

3.

Конкурс внутрішнього та зовнішнього озеленення «Галерея кімнатних рослин»

вересень

4.

Конкурс на кращу методичну розробку з еколого-натуралістичного напрямку

листопад

5.

Обласний конкурс екологічних агітбригад

березень